سوالات و پاسخ تشریحی کنکور دکتری برق ۹۶

سوالات و پاسخ تشریحی کنکور دکتری برق 96

گروه آموزشی تخته سبز

۰۹۳۳۸۰۲۶۹۶۰ – ۰۹۱۲۵۰۱۸۹۸۰

 آزمون دکتری سال ۱۳۹۶ نیز براساس قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور مصوب مورخ ۹۴/۱۲/۱۸ درقالب دو مرحله آزمون متمرکز و مصاحبه علمی « شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی » اسلامی و مصوبات و سنجش عملی و ارزیابی سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری) برگزار می شود.  پذیرش مقطع دکتری (آموزشی – پژوهشی) به صورت ۵۰ درصد آزمون متمرکز ، ۳۰ درصد سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری و ۲۰ درصد مصاحبه و سنجش علمی است.

در سال های اخیر دروس آزمون دستخوش تغییرات زیادی بوده است. در سال‌های گذشته یک درس تخصصی از مقطع کارشناسی ارشد و یک درس از مقطع کارشناسی، دروس تخصصی کنکور دکتری مهندسی برق را تشکیل می‌دادند. سال قبل دانشجویان در تمامی گرایشات مهندسی برق به سوالات دو درس مدارهای الکتریکی ۱ و ۲ و ریاضیات مهندسی را پاسخگو بودند. عناوین دروس امتحانی در چهار گرایش رشته مهندسی برق در چهار درس استعداد تحصیلی، زبان انگلیسی، ریاضیات مهندسیو مدارهای الکتریکی ۱و۲ مشترک هستند.

تفاوت دروس امتحانی در درس های مرتبط با هر گرایش می باشد که برای گروه الکترونیک دروس الکترونیک ۱و۲ ، برای گروه مخابرات دروس الکترومغناطیس و سیگنال ها و سیستم ها ، برای گروه قدرت دروس تحلیل سیستمهای انرژی الکتریکی و ماشین های الکتریکی ۲ و برای گروه کنترل دروس سیگنال ها و سیستم ها و سیستم های کنترل خطی را شامل می شود. داوطلبان پس از برگزاری آزمون دکتری به دنبال پاسخ‌های کلیدی و تشریحی هستند. گروه آموزشی تخته سبز با توجه به تخصص خود در رشته‌ی مهندسی برق ، سوالات و پاسخ تشریحی کنکور دکتری برق ۹۶ را به منظور تقاضای داوطلبان گرامی هر چه سریع تر بر روی سایت قرار خواهد داد.

دانلود دفترچه سوالات آزمون دکتری سال ۱۳۹۶

دفترچه سوالات زبان عمومی و استعداد تحصیلی
دفترچه سوالات مهندسی برق الکترونیک
دفترچه سوالات مهندسی برق مخابرات
دفترچه سوالات مهندسی برق قدرت
دفترچه سوالات مهندسی برق کنترل

دانلود پاسخ تشریحی سوالات آزمون دکتری سال ۱۳۹۶

پاسخ تشریحی سوالات الکترومغناطیس دکتری ۹۶ دفترچه F (حل سوالات: مهندس میلاد محبی)
پاسخ تشریحی سوالات ریاضیات مهندسی دکتری ۹۶ دفترچه F (حل سوالات: مهندس آرش رشیدی)
پاسخ تشریحی سوالات سیگنال و سیستم دکتری ۹۶ دفترچه F (حل سوالات: مهندس مجتبی قرمز چشمه)
====================================
مطالب مرتبط  سوالات و پاسخ تشریحی کنکور دکتری برق ۹۶  :
سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری مهندسی برق ۹۵
کانال رسمی تلگرام گروه آموزشی تخته سبز