تدریس خصوصی هندسه

تدریس خصوصی هندسه

گروه آموزشی تخته سبز

۰۹۳۶۵۸۵۰۴۲۳ – ۰۹۱۲۵۷۸۸۱۶۹

قلمرو آموزش ریاضی از یک سو درک مفاهیم ریاضی شامل اعداد و محاسبات عددی، جبر و نمایش نمادین، هندسه و اندازه گیری، داده ها و آمار و احتمال را در بر می گیرد و از سوی دیگر در این حوزه، دانش آموزان باید با فرایندهای ریاضی نظیر حل مسئله و به کارگیری راهبرد های حل مسئله، مدل سازی، استدلال منطقی، تفکر تجسمی یا دیداری، تفکر خلاق،، گفتمان ریاضی، تصمیم گیری و تصمیم سازی، تخمین زدن و دقت یافتن آشنا شوند و در آنها مهارت یابند .

 تقویت تفکر و حس زیبایی شناسی از موضوعاتی است که آموزش هندسه به دنبال آن است. از آنجا که موضوع هندسه بررسی فضا و شکل ها است و همهٔ پدیده ها در فضا رخ می دهند، هندسه به گونه ای زمینهٔ همهٔ علوم طبیعی است. همچنین هندسه بستر مناسب بروز و تقویت خلاقیت و تخیل انسان را فراهم می آورد.برخی اهداف مهم آموزش هندسه به قرار زیر است:
زمینه سازیِ تقویت ذهن، خلاقیت و استدلال دانش آموزان؛
تقویت قدرت درک هنر و حس زیبایی شناسی؛
به کارگیری هندسه در زندگی روزمره؛
آشنایی با آثار هنری برجسته و درک ایده های هندسی آنها؛
شناسایی و تحلیل ویژگی های شکل های هندسی در صفحه و فضا؛
تقویت تفکر تجسمی و مدل سازی هندسی در حل مسائل.

تدریس دروس هندسه ۱ ، هندسه ۲ و هندسه تحلیلی پایه دوازدهم توسط مدرسان مجرب گروه آموزشی تخته سبز با بهره گیری از جزوات خلاصه اما مفهومی و  همچنین نمونه سوالات امتحانات نهایی به منظور کسب نمرات بالا در امتحانات پایان ترم و همچنین بانک سوالات تستی جهت کسب نتیجه مطلوب در کنکور سراسری صورت می پذیرد.. تدریس خصوصی هندسه با تکیه بر روش آموزشی نوین و پیشرفته و همچنین با مناسب ترین قیمت در سراسر شهر تهران انجام می شود.

===================================

مطالب مرتبط  با تدریس خصوصی هندسه  :
کانال رسمی تلگرام گروه آموزشی تخته سبز
اینستاگرام گروه آموزشی تخته سبز