انتخاب رشته کنکور ( آزمون ) سراسری

انتخاب رشته کنکور ( آزمون ) سراسری

انتخاب رشته کنکور ( آزمون ) سراسری

(رشته های ریاضی و فیزیک – تجربی – انسانی – زبان – هنر)

به صورت حضوری و غیر حضوری

توسط مشاوران با سابقه و مجرب در سراسر ایران 

گروه آموزشی تخته سبز

۰۹۳۶۵۸۵۰۴۲۳ – ۰۹۱۲۵۷۸۸۱۶۹

همه ی ما در زندگی خود و در لحظات حساس باید تصمیم های مهمی را در جهت پیشرفت و کمال بگیریم. از دید روان شناسان زمانی می توان تصمیم یک شخص را درست و حساب شده به عمل آورد که آن شخص پس از گذشت سال ها از تصمیم خود پشیمان نگردد. از آن جا که انتخاب رشته ی کنکور سراسری آخرین مرحله در فرآیند تلاش برای ورود به دانشگاه است، شایسته است که این قدم نیز با دقت و به بهترین شکل انجام گیرد. اهمیت این تصمیم گیری از آن جهت است که آینده ی تحصیلی و شغلی شما عزیزان بستگی مستقیمی به آن دارد. مشاوران معتقدند که بهترین تصمیم گیرنده در اولویت اول خود شخص است چرا که بهترین شناخت را از خود دارد.

اما نیاز به مشاور به چند دلیل بدیهی به نظر می رسد. برای تصمیم درست ابتدا باید به علایق فرد توجه داشت. هم چنین عدم شناخت از رشته های تحصیلی و آینده ی شغلی نیز می تواند در اولین قدم انتخاب رشته کنکور سراسری کنکور شما عزیزان را با چالش مواجه کند. در قدم بعدی شناخت از سطح علمی دانشگاه ها در رشته های مختلف ضروری به نظر می رسد. از این رو، مشاوران گروه آموزشی تخته سبز با تجربه ی تحصیل در  دانشگاه های برتر کشور به خوبی از این شناخت برخوردار هستند و برای رفع نیاز دانش آموزان اقدام به انتخاب رشته کنکور سراسری کنکور در رشته های گروه علوم ریاضی، گروه علوم تجربی، گروه علوم انسانی، هنر و زبان های خارجه در سراسر ایران می نماید.

خلاصه ای از رزومه مشاوران در زیر ارائه شده است:

  • ۱۸ سال سابقه ی مشاوره و مدیریت آموزشی
  • مشاور مدارس OTN وابسته به دبیرستان انرژی اتمی
  • کارشناس حذف کنکور مجلس شورای اسلامی
  • مدیر عامل موسسه پرسش (بنیان گذار آزمون های تشریحی)

انتخاب رشته کنکور ( آزمون ) سراسری :

حضوری :

مرحله ی ۱: جلسه ای خصوصی مشاور با داوطلب جهت آشنایی با نحوه صحیح انتخاب رشته و رفع سوالات احتمالی

مرحله ی ۲:  انتخاب رشته اولیه توسط داوطلب و تعیین وقت برای جلسه دوم

مرحله ی ۳: بررسی و تایید نهایی انتخاب رشته توسط مشاور و داوطلب در جلسه دوم مشاوره

هزینه ی انتخاب رشته حضوری دانشگاه سراسری ۴۰۰،۰۰۰ تومان است . برای انتخاب رشته حضوری کنکور سراسری جهت تعیین وقت قبلی شماره ۰۹۱۲۵۷۸۸۱۶۹ و یا ۰۹۳۶۵۸۵۰۴۲۳ تماس حاصل نمایید.

غیر حضوری :

مرحله ی ۱: در این مرحله اطلاعاتی برای پر کردن فرم به داوطلب ارائه می گردد.

مرحله ی ۲: در ادامه داوطلب با پرکردن فرم در نظر گرفته شده توسط مشاوران گروه آموزشی تخته سبز، اطلاعات مورد نیاز به همراه کارنامه را ارائه می دهد.

مرحله ی ۳: در گام آخر هزینه ی در نظر گرفته شده برای مشاوره به صورت اینترنتی پرداخت می گردد. هزینه انتخاب رشته غیر حضوری کنکور سراسری ۱۲۰،۰۰۰ تومان است.

فرم تکمیل شده توسط مشاوران مورد مطالعه قرار می گیرد و در صورت نیاز با داوطلب تماس تلفنی برقرار می شود. سپس با توجه به رتبه، علایق، محل سکونت و اطلاعات سال های گذشته انتخاب رشته ی مناسب برای داوطلب انجام گرفته و از طریق پست الکترونیکی به داوطلب ارسال می شود.

شروع فرآیند انتخاب رشته غیر حضوری   ===================================
مطالب مرتبط  با انتخاب رشته کنکور ( آزمون ) سراسری :
کانال رسمی تلگرام گروه آموزشی تخته سبز
اینستاگرام گروه آموزشی تخته سبز