تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم

تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم

تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم

حسابان ۲ – ریاضی (۳) تجربی – ریاضی و آمار (۳) انسانی

آمادگی جهت امتحان نهایی و کنکور سراسری

گروه آموزشی تخته سبز

۰۹۳۳۸۰۲۶۹۶۰ – ۰۹۱۲۵۰۱۸۹۸۰

بدون شک اصولی ترین روش که منجر به یادگیری درس ریاضیات می گردد، آموزش تفکر و پرورش خلاقیت است. یعنی به همان نسبت که دانش آموز یاد می گیرد بر روی مسائل ریاضی تفکر کند به همان نسبت دانش ریاضیات خود را افزایش می دهد. در مرحله ی اول این فرآیند توسط مدرسین گروه آموزشی تخته سبز شکل می گیرد. سپس برای تکمیل آن تلاش و پشتکار دانش آموزان منجر به درک و یادگیری عمیق از ریاضیات خواهد شد. لازم به ذکر است که با حفظ کردن برخی روش ها و راه های محاسباتی نمی توان به این درک عمیق از ریاضیات دست یافت.

در راستای تغییرات برنامه درسی نظام جدید و در ادامه ی تغییر کتاب های ریاضی پایه دهم و یازدهم دوره دوم متوسطه ، کتاب های ریاضی پایه دوازدهم به ترتیب به صورت زیر فصل بندی شده اند :

فصل بندی کتاب حسابان ۲ : تابع – مثلثات – حد – مشتق – کاربرد مشتق

فصل بندی کتاب ریاضی ۳ تجربی : تابع – مثلثات – مشتق – کاربرد مشتق – هندسه – احتمال

فصل بندی کتاب ریاضی و آمار ۳ انسانی : توابع نمایی و لگاریتمی – الگو و دنباله -شمارش بدون شمردن – احتمال

تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم ( حسابان ۲ ، ریاضی ۳ تجربی ، ریاضی و آمار ۳ انسانی ) توسط مدرسان مجرب گروه آموزشی تخته سبز با بهره گیری از جزوات کاملا مفهومی و نمونه سوالات امتحانات نهایی به منظور کسب نمره بالا در امتحانات پاین ترم و نتیجه مطلوب در کنکور سراسری انجام می گیرد. تدریس خصوصی ریاضی پایه دوازدهم با تکیه بر آموزش مفهومی و مناسب ترین قیمت در سراسر شهر تهران صورت می پذیرد.

===================================

مطالب مرتبط  با تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم :
کانال رسمی تلگرام گروه آموزشی تخته سبز
اینستاگرام گروه آموزشی تخته سبز