تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم

تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم

تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم (حسابان ۲ -ریاضی۳ تجربی- ریاضی و آمار۳)

گروه آموزشی تخته سبز

۰۹۳۶۵۸۵۰۴۲۳ – 09125788169

بدون شک اصولی ترین روش که منجر به یادگیری درس ریاضیات می گردد، آموزش تفکر و پرورش خلاقیت است. یعنی به همان نسبت که دانش آموز یاد می گیرد بر روی مسائل ریاضی تفکر کند به همان نسبت دانش ریاضیات خود را افزایش می دهد. در مرحله ی اول این فرآیند توسط مدرسین گروه آموزشی تخته سبز شکل می گیرد. سپس برای تکمیل آن تلاش و پشتکار دانش آموزان منجر به درک و یادگیری عمیق از ریاضیات خواهد شد. لازم به ذکر است که با حفظ کردن برخی روش ها و راه های محاسباتی نمی توان به این درک عمیق از ریاضیات دست یافت.

در راستای تغییرات برنامه درسی نظام جدید و در ادامه ی تغییر کتاب های ریاضی پایه دهم و یازدهم دوره دوم متوسطه ، کتاب های ریاضی پایه دوازدهم به ترتیب به صورت زیر فصل بندی شده اند :

فصل بندی کتاب حسابان ۲ : تابع – مثلثات – حد – مشتق – کاربرد مشتق

فصل بندی کتاب ریاضی ۳ تجربی : تابع – مثلثات – مشتق – کاربرد مشتق – هندسه – احتمال

فصل بندی کتاب ریاضی و آمار ۳ انسانی : توابع نمایی و لگاریتمی – الگو و دنباله -شمارش بدون شمردن – احتمال

تدریس دروس حسابان ۲ ، ریاضی ۳ تجربی ، ریاضی و آمار ۳ انسانی توسط مدرسان مجرب گروه آموزشی تخته سبز با بهره گیری از جزوات کاملا مفهومی و نمونه سوالات امتحانات نهایی به منظور کسب نمره بالا در امتحانات پاین ترم و همچنین بانک سوالات تستی جهت نتیجه مطلوب در کنکور سراسری انجام می گیرد. تدریس خصوصی ریاضی پایه دوازدهم با تکیه بر روش آموزشی مفهومی و نوین و همچنین با مناسب ترین قیمت در سراسر شهر تهران صورت می پذیرد.

===================================

مطالب مرتبط  با تدریس خصوصی ریاضی دوازدهم :
کانال رسمی تلگرام گروه آموزشی تخته سبز
اینستاگرام گروه آموزشی تخته سبز